Обов'язкові умови конкурсних торгів

 • Обов'язкові умови конкурсних торгів
 • 1.Заявки на участь в конкурсних торгах приймаються тільки від резидентів України.

  2.До участі в конкурсних торгах допускаються лише ті клієнти, які зареєстровані в системі торгів (https://tenders.dtek.com/ - Газовий конденсат).

  3.Мінімальна партія для придбання: 25 (двадцять п'ять) метричних тонн автотранспортом;

  4.Покупець має право зменшувати або збільшувати обсяг, заявлений для придбання, у різних турах проведення конкурсних торгів. Після того, як встановлена ​​ставка в турі, Покупець змінювати обсяг не може.

  5.ТЕРМІН оплати за придбану продукцію не перевищує 3 (трьох) банківських днів, включаючи день конкурсних торгів, але може змінюватися Продавцем.

  6.Графік відвантаження складається в залежності від порядку отримання грошових коштів - той, хто заплатив першим, перший в черзі на відвантаження.

  7.Договір поставки газового конденсату типовий, змінам та доповненням не підлягає, підписується виключно в редакції Продавця впродовж 2 робочих днів після проведення конкурсних торгів. Якщо ця умова не виконується, то це вважається відмовою від придбання продукції і призводить до блокування облікового запису Покупця.

  8.Учасник аукціону не може відмовити від покупки ресурсу (укладення договору) за останньою підтриманої або остаточної ставкою.

  9.Відмова в укладенні договору за підтриманою ставкою є порушенням правил участі в аукціонах, що тягне за собою відключення доступу до аукціонів ДТЕК, на термін від 1 до 3 місяців.

  10.До розриву контрактних відносин призводить: несвоєчасна / неповна оплата; несвоєчасне / неповне надання реквізитів для відвантаження; відмова від придбаного обсягу.

   

  ТОВ «ДТЕК ТРЕЙДІНГ» пропонує  газові конденсати 3-х родовищ, виробництва ПрАТ «НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ» відповідно до якісних показників і місця відвантаження.

  Якість газових конденсатів відповідає Паспортам якості, з якими можна ознайомитися на поточній сторінці.

  На сайті прийняті наступні умовні назви конденсатів: газовий конденсат Семиренки, газовий конденсат Олефирівка, газовий конденсат Мачухи.

  Для подачі заявки на участь в аукціоні необхідно зареєструватися на сайті https://tenders.dtek.com

   

  Правила проведення та участі в аукціонах опубліковані нижче.

  Ключові умови договору поставки газового конденсату:

  1.100% передплата в період, встановлений аукціоном.

  2.Условия поставки (згідно Інкотермс-2010): EXW

  - УКПГ Семиренки, Полтавська обл., С.Ковалівка;

  - УППГ Олефірівці, Полтавська обл., С.Семиренки;

  - УПГ Мачухи, Полтавська обл., С.Клименки

   

  Період відвантаження встановлений умовами відповідного аукціону. Вивіз здійснюється рівномірними партіями протягом усього періоду відвантаження.

  1. Налив газового конденсату здійснюється з ПН по ПТ, крім вихідних та святкових днів, з 08:00 до 15:00 з ПН по ЧТ і з 08:00 до 14:00 в ПТ та передсвяткові дні.
  2. Відпустка газового конденсату здійснюється згідно:

  - Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України, затвердженої наказом Міністерством палива та енергетики України від 20.05.2008 №281 / 171/578/155,

  - Інструкції з контролю якості нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України від 04.06.2007 №271 / 121,

  - Правил перевезення вантажів автомобільним транспортом, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 14.10.97 № 363,

  З іншими умовами договору купівлі-продажу газового конденсату Ви можете ознайомитися в шаблоні договору, розміщеному на сайті.

  Договір купівлі-продажу газового конденсату типовий, змінам і доповненням не підлягає, підписується виключно в редакції Продавця.