Наш основний товар - кіловат-година

Україна залишається основним ринком компанії, в той же час ми прагнемо активно розвивати торгівельні зв'язки із світовими ринками. Регулярно здійснюються поставки електроенергії до Польщі та Угорщини, таким чином, ДТЕК робить істотний внесок в регулювання внутрішнього енергобалансу цих країн. З квітня 2017р. нам вдалося відновити експорт електроенергії до Молдови. На сьогодні внутрішній попит країни повністю покривається за рахунок українських генеруючих потужностей, що позитивно впливає на розвиток вітчизняної економіки.

ДТЕК і надалі розвиватиметься як вертикально інтегрована енергетична компанія, удосконалюючи механізми продажу на адресу всіх категорій споживачів в Україні, а також поширюючи свою присутність на ринках інших країн.

Ми - українська компанія і прагнемо до лідерства на світових енергетичних ринках.

Трейдінгова інфраструктура і експертиза ДТЕК заснована на кращих європейських практиках.
planet

Світовий енергетичний ринок

ДТЕК є повноправним членом європейської енергосистеми ENTSO-E і входить до складу Європейської Федерації енерготрейдерів (EFET).

Компанія працює з ключовими гравцями європейського енергетичного ринку: Alpiq Energy SE (Чехія), Axpo Trading AG (Швейцарія), E.ON Energy Trading (Німеччина), EDF Trading Limited (Великобританія).